Yhteystiedot

Henkilöstöravintola Helge
Raahen rautatehtaan Ruokalaosuuskunta

Y-tunnus: 0189360-5

Käyntiosoite:
Rautaruukintie 155
92100 RAAHE

Postiosoite:
PL 93
92101 RAAHE

Palvelutilaukset
raahe.ruokala@ssab.com
020 59 21619

Chat-kanava
palveluaika arkisin klo 08:00 - 22:00

Jakelukeittiö Kööki (Satamakangas)
020 59 24320

Jakeluauto
040 2190305

Ravintolaesimies
Sari Pietilä
sari.pietila@ssab.com
020 59 22710

Toimisto- ja talousassistentti
Outi Viirret
outi.viirret@ssab.com
020 59 21619

Talouspäällikkö
Minna Lehtikangas
minna.lehtikangas@ssab.com
020 59 22935

Ravintolapäällikkö
Heikki Takkinen
heikki.takkinen@ssab.com
020 59 22477

Ruokalaosuuskunnan hallitus

Veijo Mikkola, puheenjohtaja
veijo.mikkola@ssab.com
050 315 8759

Pasi Heikkinen, varapuheenjohtaja
pasi.heikkinen@ssab.com
040 868 7540

Teija Larikka, sihteeri
teija.larikka@ssab.com
040 549 0203

Atso Kerttula, jäsen
atso.kerttula@ssab.com
050 315 8478

Teuvo Haverinen, jäsen
teuvo.haverinen@ssab.com
050 315 7722

Terttu Tokola, SSAB:n edustaja
terttu.tokola@ssab.com
050 314 3168