Yhteystiedot

Henkilöstöravintola Helge
Raahen rautatehtaan Ruokalaosuuskunta

Y-tunnus: 0189360-5

Käyntiosoite:
Rautaruukintie 155
92100 RAAHE

Postiosoite:
PL 93
92101 RAAHE

Palvelutilaukset
raahe.ruokala@ssab.com
020 59 21619

Grillitilaukset
050 4201 620

Jakelukeittiö Kööki (Satamakangas)
020 59 24320

Jakeluauto
040 2190305

Ravintolaesimies
Sari Pietilä
sari.pietila@ssab.com
020 59 22710

Toimisto- ja talousassistentti
Outi Viirret
outi.viirret@ssab.com
020 59 21619

Talouspäällikkö
Minna Lehtikangas
minna.lehtikangas@ssab.com
020 59 22935

Ravintolapäällikkö
Heikki Takkinen
heikki.takkinen@ssab.com
020 59 22477

Ruokalaosuuskunnan hallitus

Teuvo Haverinen, puheenjohtaja
teuvo.haverinen@ssab.com
050 315 7722

Pasi Heikkinen, varapuheenjohtaja
pasi.heikkinen@ssab.com
040 868 7540

Teija Larikka, sihteeri
teija.larikka@ssab.com
040 549 0203

Riikka Ylisaari, jäsen
riikka.ylisaari@ssab.com
040 865 4381

Teemu Sanaksenaho, jäsen
teemu.sanaksenaho@ssab.com
040 503 7664

Kati Lostedt, SSAB:n edustaja
kati.lostedt@ssab.com
040 546 1138

Ajankohtaista